ورق سیاه

ورق سیاه

ورق سیاه

ورق سیاه به طور کلی به دو شکل رول و شیت ( برش شده ) تولید و روانه بازار می گردد به طور عمده در تولید ورق از دو تکنولوزی استفاده می شود ،

نَوَرد سرد و نَوَرد گرم

در نَورد گرم محصول نهایی ورق سیاه است به این صورت که مواد اولیه تولید ورق در دمای بسیار بالا ذوب و طی فر آیندی ورق ظاهری مات به خود میگیرد وبه همین دلیل به آن ورق سیاه گویند

آهن استار با کارشناسان و  کادر مجرب اقدام‌ به تهیه و توزیع لوله مانیسمان مینماید تا بتواند نیاز کار فرمایان و مصرف کنندگان به لوله مانیسمان را بر طرف نماید .

بهترین قیمت ورق سیاه را از ما بخواهید.

برای آگاهی از قیمت محصولات با این شماره ها تماس حاصل فرمایید. ۶۶۳۰۶۷۱۴ – ۶۶۳۱۹۰۶۰

ورق کاربردهای مختلفی دارد، از جمله کاربردهای ساختمانی که در بخش های مختلف ساختمان استفاده می شود که در اصطلاح به آن ورق سیاه (ورق گرم) می گوییم که از ST33 شروع و به DT52 ختم می شود که معمولا از ST37 که از نظر سختی و نرمی معمولی است استفاده می شود.

ورق سیاه دو نوع ورق صنعتی و ورق معمولی دارد که در نوع معمولی آن از ST37 استفاده می کنند و در نوع صنعتی آن از ST52 – A283 – A516  و … استفاده می شود.

ورق های صنعتی بیشتر در پروژه های صنعتی از قبیل پتروشیمی، سد سازی و … استفاده می شود که در دو شکل رول و شیت روانه بازار می شود.

نوع دیگر ورق، ورق گالوانیزه نام دارد. ورق گالوانیزه از ورق های سرد تولید می شود و معمولا برای شیروانی، کانال های کولر، لوله های آب، بدنه یخچال و … استفاده می شود. ورق را به این علت گالوانیزه می کننده که از زنگ زدگی سطح آن جلوگیری شود.

ورق های رنگی نیز از ورق های گالوانیزه تولید می شود و یک لایه رنگ روی آن پاشیده می شود و برای نماها و سقف های شیروانی و … استفاده می شود.

ورق های اسید شویی شده نوع دیگر ورق هستند که برای تولید لوله های نفت، گاز کاربرد دارد که استاندارد آن عبارتند از X42 – X46 – X52 – PSL2 است. از اسید شویی برای از بین بردن چربی ها بر روی ورق گرم شده استفاده می شود.