• info@ahanstar.com
  • تماس با ما: 021-66319060
  • تهران ، بازار آهن ، شاد آباد

درباره ما

کالا های قابل تامین :
گروه آهن استار در جهت گسترش دامنه خدمات خودبه مشتریان عزیز اقدام به اخذ نمایندگی متعدد جهت فروش و توزیع انحصاری محصولات تولید کنندگان داخلی و خارجی تجهیزات مربوط به صنایع از قبیل صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی، حفاری ،فولاد و ساختمانی نموده است .

آهن استار برای مشاوره و ارائه خدمات مهندسی تامین کالا و در جهت رفع نیازهای مصرف کنندگان و پیمانکاران و ارائه خدمات مناسب با اولویت دانش فنی و بررسی علمی کالا با بکارگیری کادری مجرب فعالیت خود را به پیش میبرد.

کالا های قابل تامین :

یکی از برترین  و وسیع ترین فعالیت های آهن استار تامین کلیه لوله های فولادی جهت خطوط نفت و گاز  به صورت درز دار و بدون درز می باشد .

با توجه به شناخت پروژهای صنعتی کشور  و نیز کاربرد  انواع شیر آلات صنعتی  در این پروژها، آهن استار می تواند  با تیم کارشناسی  مجرب خود  در این زمینه و با  وجود شرکاء و شناخت سازندگان خارجی ( اروپایی و آسیایی) خدمات تامین انواع شیر آلات را ارایه نماید .

آهن استار به عنوان تامین کننده تخصصی انواع فلنج و اتصالات با دارا بودن چندین انبار از محصولات فوق ساخت کشورهای اروپایی و آسیایی در کمترین زمان نیاز کارفرمایان رادر صنایع مختلف بر آورده می سازد، هم چنین با وجود شرکا تجاری به طور مستقیم از کارخانجات اروپایی و آسیایی نیاز کارفرمایان را تامین نماید .

تب خالی. صفحه را برای افزودن محتوا ویرایش کنید.
تب خالی. صفحه را برای افزودن محتوا ویرایش کنید.